Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pridružite se *BTCT~ na društvenim mrežama

*BTCT~ FACEBOOK
*BTCT~ TWITTER
Login

Zaboravih zaporku

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Latest topics
» POVRATAK S.K.I.L.L. - Special Force 2
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimepet kol 11, 2023 12:52 pm by ZurRka

» prijava .....
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimečet oľu 01, 2018 8:44 pm by *BTCT~Cego

» Cestitke Cegi!!
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimečet oľu 01, 2018 8:42 pm by *BTCT~Cego

» rust prijava
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimeuto vel 13, 2018 6:04 pm by *BTCT~Marlboro

» Prijava za Klan
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimened sij 28, 2018 10:47 pm by *BTCT~Cego

» Pro player
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimened sij 28, 2018 5:33 pm by ZurRka

» Ugrabite besplatno Amnesia Collection
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimepet sij 26, 2018 6:09 pm by *BTCT~James

» mentalisT. -PRIMLJEN-
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimesub sij 20, 2018 1:25 am by *BTCT~Tiger R1

» zelim se priduzit u clan -PRIMLJEN-
Mony-->Svakako Procitati I_icon_minitimesub sij 20, 2018 1:21 am by *BTCT~Tiger R1

Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 38, dana pet vel 02, 2024 5:26 am.

Mony-->Svakako Procitati

+4
*BTCT~Serious?
*BTCT~Cobra
*BTCT~Jelky
Bjornap
8 posters

Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Bjornap sri pro 12, 2012 10:25 pm

S.S.R. Razgon: S.S.R. Razgon: znas da lik haxa a igra war i ti sutis
M*_o_*n_*y_*: gle ako ja ne znam tko igra protiv mene i krije nick onda mogu sve po red da psujem
M*_o_*n_*y_*: zato necu da se desi to svima
M*_o_*n_*y_*: a otkud ja znam da haxa tek poslije je rekao jbt
M*_o_*n_*y_*: da je upalio
M*_o_*n_*y_*: sorry
M*_o_*n_*y_*: igrali kasnije ja temo korac i ovaj
M*_o_*n_*y_*: 2v2
M*_o_*n_*y_*: i reko je ovaj
M*_o_*n_*y_*: da je ugasio dok igramo 2v2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.Ja sam se javio Mony i rekao sam joj da se isprica i da cu prijeci preko toga.Pocela me je vrijedati i psovati.... Nije posteno od njih da Crne BTCT misio sam kako je BTCT fer i korektan clan i igram na njihovm serveru konstantno no ovo me je uzrujalo. Killovi su letili krz smoke own,Zatim skok hs. Bilo je svega ali molio bi amine BTCT da se to sankcionira!!!
Ja sam smiren i necu nikoga vrijedat iz BTCT nisam covik koji ce vridat svakog radi jedne osobe ali ovakim igracima bi trebao doci kraj...U vome svitu opstaje samo ljubav postenje i uljudnost.
Molim sve clanove iz BTCT clana Da ovo komentira!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Bjornap
Bjornap

Broj postova : 4
Join date : 12.12.2012
Age : 25
Lokacija : Sesvete,Hrvatska

http://energyteam.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  *BTCT~Jelky čet pro 13, 2012 9:36 am

hvala na obavijesti... pricat ce se o tome pozz!
*BTCT~Jelky
*BTCT~Jelky

Broj postova : 180
Join date : 07.03.2012
Age : 29
Lokacija : Trogir

https://www.facebook.com/mario.jelic.10?fref=ts

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Bjornap čet pro 13, 2012 10:30 am

Jelky je napisao/la:hvala na obavijesti... pricat ce se o tome pozz!
Nema Problema
Bjornap
Bjornap

Broj postova : 4
Join date : 12.12.2012
Age : 25
Lokacija : Sesvete,Hrvatska

http://energyteam.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  *BTCT~Cobra čet pro 13, 2012 1:00 pm

Hvala na komentaru javimo se za obrazlozenje
*BTCT~Cobra
*BTCT~Cobra

Broj postova : 266
Join date : 04.03.2012
Age : 43
Lokacija : zagreb

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty ~Mony~

Postaj  *BTCT~Serious? čet pro 13, 2012 7:01 pm

Ovako samo malo resili smo mi ovu situaciju ali ja sam tek sada ovo vidjela omg,...Vas igrac arkandjelus mu je xf mislim,je koristio wh nije htjeo priznat a nakon wara odmah je izasao iz klana istog trtenutka i obrisao me sa xfire da u slucaju mi ne posalje record,...Kao ono najvaznije nismo imali niko BTCT nick jer sam samo ja bbila iz mog klana i imala samo ime Mony ovo su drugi fejk igraci bili,...itd itd ne da mi se vise pisat sve je receno kao sto sam rekla,...Zato decki gluposti pisete BTCT HAXERI jer nije niko,mos si s tom pricom obrisat GUZ***,...a ja imam pravo kao i svi drugi igraci igrat warowe i sa drugim igracima koji nisu iz BTCT klana i tj. da se ne nosi taj nick kao sto je i bilo tako,..pitala sam onog vaseg izgraca da mi posalje record i nije htjeo jer bi se sam odao da ima wallhack,... E nema kaj vise niko komentarisat na ovo moze samo da se zakljuca tema jer je glupo prepirati se sa vama jer ste vi kaoo prvo haxeri,....
*BTCT~Serious?
*BTCT~Serious?

Broj postova : 613
Join date : 11.11.2012
Age : 31
Lokacija : Virovitica,Ljubljana,NiŠ

https://www.youtube.com/user/Lusymaja3?feature=mhee

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Bjornap pet pro 14, 2012 6:05 pm

Oprosti Mony mozda grijesimti kazes da haxa ja neznam dali je haxirao primio sam ga u clan jer je ima cist PBSS na mome serveru sam ga slikao.I Mozda da i je haxao ti si mogla eci admine oprostite taj i taj vam haxa no ti si me vrijedala koja si punoljetna i koja bi trebala biti uzor.Ja mislim da ti je ovo sramota izvlaciti se da je neko haxa.Pa nije meni zato jer si ti fejkala one haxore nego je meni najvise sto si me opsovala i izvrijedala!!Ja neznam sta drugi misle ali ja smatram tebe kao nezrelu osobu jer vrijedas druge umjesto da si me dodala i rekla mi ovo sto si tu napisala da je haxao!
Bjornap
Bjornap

Broj postova : 4
Join date : 12.12.2012
Age : 25
Lokacija : Sesvete,Hrvatska

http://energyteam.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty ~Mony~

Postaj  *BTCT~Serious? pet pro 14, 2012 10:54 pm

Smijesno reci da sam te psovala kada nisam,..oprosti i ja sam budala raspravljam se sa djetetom koje bi mi moglo bit u ovim mojim godinama,...sramota za to,...Nemam rijeci vise,...Nemoj pisat vise djete drago vjeruj mi da sam znala da si to godiste bilo bi reseno sve na drugaciji nacin tj. ne bi ni igrala s tobom i ostalima,....i jos nesto da dodam nije vazno ako ima cist pbss u tom momentu moze on upalit hax kad hoce a necu vise o tom isuvise si mlad i ne znas neke stvari,...dosta vise znam neke stvari od tebe,bit ce tebi dobro jednog dana,...kaj sad napravio si clan ili kaj vec i ti si pro sad sve znas....sorry nije tako imas jos puno da ucis,..di si ti bio dok sam ja ove igre igrala isuse,jos nisi ni znao za igre,... Smile Sad stvarno kazem da je dosta,...neda mi se pisat vise i odgovarat na ovo jer gubim vremena dosta na ovako nesta,...ipak decko ovo je igra,...kaj ti znas o ponasanju i zrelosti nista,..kao prvo psovanje i vrijedjanje na serveru katastrofa to od mene niko jos nije cuo ni nece dok god ne pocne prvi da se prepire itd itd,..mogu svi to potvrdit i gledaj malo na svetliju stranu zivota a ne samo crnu stranu,...to je to od mene i nemoj vise s tim molim te ljepo ne vraca mi se unazad kaj bilo kaj je moglo bit itd.






POZDRAVLJA MONY!!!!!
*BTCT~Serious?
*BTCT~Serious?

Broj postova : 613
Join date : 11.11.2012
Age : 31
Lokacija : Virovitica,Ljubljana,NiŠ

https://www.youtube.com/user/Lusymaja3?feature=mhee

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Anonimus. pet pro 14, 2012 11:35 pm

Poštovanje,

mislio sam da ću samo nastavit citati vijesti sa vaseg foruma, ali sad sam se odlucio i ukljucit u samu raspravu, zbog ocigledne ne zrelosti vase igracice mony i njezine djetinjatosti. Iz svakog njezinog komentara se da isčitati njezna dvoličnost, ulizivanje adminima klana, bespotrebno napadanje ostalih igraca bez razloga koji nisu u klanu tj. omalovazavanje.....mislim da si se curo malo previse dignula u nebesa....igraš igricu od 2011 godine, imas 990 sati ( od toga 55h tjedno - vjerovatno ih punis ili nemas zivot ) i jos se bahatis tu i pricas kao da igras od samoga izlaska cod-a.... evo vidi se iz priloženog kakav je riječnik kod nje, a kakav je kod npr. Bjornapa ..... Sumnjam da bi bjornap bez razloga dosao tu pricat kako mu je doticna psovala, ne bi decko zbog doga dosao na forum,vec je dosao iz namjere da mu se doticna isprica.... što ona naravno nije ucinila kao i sto vidite,vec ga je jos i napala, kako je dijete, da nista ne zna, da je ovakav, da je onakav ..... curo ne bi skodilo malo osnovne kulture, jer tu prestavljas nekoga ( svoj klan), u mojim ocima ovaj bjornap je ispao puno inteligentniji od tebe, a vjerovatno ima manje godina od tebe, mogla bi se i ugledat na njega ...


...ako vi drzite ovakve clanove u klanu i ako su vam super, oke, vaša stvar .... al svatko se moze zapitat kakvi su ostali vasi clanovi ako ovakve podrzavate .... mislio sam da ste odlican klan, al kad vidim ovakve likove u ovom slucaju likuše kako se prave da su došle do statusa božanstva, pa da mogu baljezgat sta god hoce i ostat zive ... onda zapravo mogu vas sve strpat u isti koš i rec da ste ''klošarski'' klan , ako ovakav dijalog i ponasanje svog igraca podržavate .....

Lijep pozdrav ....

Anonimus.

Broj postova : 2
Join date : 14.12.2012

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  *BTCT~Nirvana sub pro 15, 2012 12:28 am

SLUSAJTE BALAVCI JEDNI (Anonimus i Bjonarp)
Ja nisam klinac,imam 33 godine i 3.500 sati cod-a.
Takvih slinavca kao sto ste vas dvoje ima na sve strane i zato Mony samo moze obrisati dupe sa vama.Kao prvo ostavite devojku na miru,nema hax niti ga je kad imala,a to vazi i za ostale u klanu.Posto ste vi balavci i slinavci jer se prepirete sa jenom devojkom a to rade samo picajzle kao sto ste vi, ne treba da trosim reci ali moram,nemogu gledati ovu nepravdu.
Pojedinac u klanu ne ostavlja utisak celog klana a sto se tice BTCT klana za vasu informaciju je za sada jedan od najacih klanova u Hr.
I balavci dosta vise pisanja sa vase strane na ovom forumu,video sam ja vasu prikrivenu kulturu koja smrdi na sve strane jer vam zasigurno i dalje mama brise guzu !!!
*BTCT~Nirvana
*BTCT~Nirvana

Broj postova : 38
Join date : 06.03.2012
Age : 44
Lokacija : Srbija

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Anonimus. sub pro 15, 2012 12:45 am

Nirvana tvoju kulturu smo upravo vidjeli , možda i imaš 33 godine al se zasigurno tak ne ponašaš i ne izražavaš.... znaš čovijek od 33 godine je zreo čovijek i kroz normalan dijalog može izrazit svoje mišljenje.... btw. kako ti znaš dal sam ja slinavac i balavac kad ne znaš s kim pričaš?? dali sam slinavac jer kazem objektivno ono što vidim na ovom forumu?? tvoja kultura je na granici istoj kao i monyeva ... kao što sam i rekao, cini mi se da za normalnu komunikaciju i dijalog iz ovog klana ne mogu nikog pronaći. Ja se ne prepirem sa niti jednom djevojkom, ja kažem svoje objektivno mišljenje , a ti si previše subjektivan jel braniš nekog iz svog klana, bila to muška osoba il ženska to nije bitno.... za našu informaciju molim te skupi dokaze koji ukazuju da je vaš klan jedan od najboljih u Hrvatskoj, bilo šta .... ako se svi ovako bahatite onda jeste najbolji u hrvatskoj, ali ne po skillu već po zatupljenosti ...

Ja kao prvo nisam gledao jel ona žensko ili muško, igrač je igrač ... al kad si već toliko naglasio da sam ja tako reagirao jer je ona žensko .... pitam te , jel ženskoj osobi, pošto je žensko, dopušteno psovati nekom majku ili nekog iz obitelji, ma koliko god ona bila tvoja kolegica iz klana, .... vjerujem da bi skocio tak da tebi netko majku psuje.... ocu reci da se negleda psovaču kojeg je spola, psovka je psovka, kao i vase neozbiljno ponasanje ( mony = zensko, ti = muško), isti ste.

balavac si ti , ali to i ne znaš .... čovjek od 33 godine koji nije balavac sigurno ne sjedi u kući za kompjuterom i igra igrice koje mogu igrat njegova vlastita djeca, ti ljudi bi trebali imati i nešto važnijeg za raditi u životu....

... velike li kulture od starijeg čovijeka, kad kaže da netko može dupe obisat o drugoga ..... daj odrasti, makar su ti 33 godine ...

...znači bio sam u pravu, cim podržavate ovakve likove, ništa od vas ...


evo nek mi sad netko iz klana, bilo tko, kaže da li je ovo zaista vaša kultura i zar se tak predstavlja '' jedan od najboljih klanova u RH ''

nezz sta da ocekivam od vas, vjerovatno i ban sa foruma, ne bi me iznenadilo... toliko o vama

Anonimus.

Broj postova : 2
Join date : 14.12.2012

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Za sve prisutne ovdje!

Postaj  Ivan109 sub pro 15, 2012 2:30 am

Ova sada situacija me je naterala da se prijavim na forum i razljutila iako se ne bavim ovim glupostima,jer sam ozbiljan dečko za svoje godine.Ovako da si neki frajer kao što nisi ti bi stavio svoje ime na forumu da se zna ko piše,ali si velika pička.Gledaj sada ovo: Nirvana svaka tebi čast jer si nešto pametno napisao i slažem se u svemu s tobom.Do sada se nisam mješao oko ovakvih gluposti i pustio sam curu da se zabavlja dok igra cod2 jer joj je to zanimacija i voli druženje sa drugima,ja to poštujem.Ali aloooo ima li tu admina uopšte da dozvoljava ovakvo vrijeđanje cure!Ona je u vašem klanu trebate obratit pažnju-postoje zavidni ljigavci a ona se lako iznervira što mene ubija to kad vidim,kao večeras što sam vidio(naravno ona ne zna da sam se prijavio na forum,ali vidjet će sutra vjerovatno jer je stalno aktivna)Ovaj šupak mali neka se sredi malo i ne prijeti nikome,za to ima ljeka naći ćemo.Moju djevojku da niste vrijeđali više jer je odrasla osoba i ozbiljna djevojka za svoje godine.A vi u klanu jebote život šta radite i šta ste preduzeli na ovu temu?Zahtjevam odgovor od admina klana,kakvo se to ponašanje dozvoljava ovdje ? Briga mene za sve drugo,samo nek se svi ostave vrijedjanja Mony valjda ste vi tu šupci-kad moram tako da kažem -iz klana da preduzmete odgovornost i zaštiti te je jer je žensko,ajde stavite se u moju poziciju malo,šta bi vi radili da vidite da netko piše tako o vašoj curi koju znate odlično kakva je i šta je??!!!Kako bi ste reagirali ?! (Sigurno bi svakoga otjerali u rodni kraj)Ovo je sve djetinjasto prepiranje ali nervira me vidjet ovakva sranja!
Evo može mi se i admin obratit na moj facebook,ako ima nešto lično da mi kaže ili ovdje neka odgovori! Može me naći kod Mony u prijatelje Ivan i nek pošalje zahtjev! To je to od mene za sada,jer ova tema još nije gotova dok se sve ne objasni lijepo! Prezime ću napisat ako zatrijeba! Pozdrav svima i laku noc!

Ivan109

Broj postova : 1
Join date : 15.12.2012

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  *BTCT~Tiger R1 sub pro 15, 2012 3:27 am

Prvo ovako Bjornap da kazem dobio je pohvalu od mene jer se lijepo decko prestavio i napisao sta se dogodilo.
Drugo decko mi je detaljnije objasnio sta je bilo,da su igrali war protiv Mony i nekih njezinih igraca koji je ona zvala za Fejk....I da su decki gadali kroz smoke itd.
A ovo sta je decko kopirao sta je njemu napisala Mony to se isto jednako odnosi kao vrijedanje ili tako nesto slicno,jer tu se vidi da je taj igrac Haxao koji je igrao za Mony i da to Mony potvrđuje.
Po tome decko je upravo sto se tice toga.
Ni jedan igrac nema pravo nekom nesto psovati ili ga vrijedati....
Jer sta sam ja cuo da je njemu Mony rekla(napisala)...Su malo vece Psovke,...Po meni nije to uredu da ti nekom pocnes psovati nesto a nisi prvo pogledala svoju ekipu (Dali u tvojoj ekipi postoji neki gori igrac,koji Haxa ili nesto slicno)
Tek kad pogledas svoju ekipu onda mozes nesto reci drugoj ekipi a naravno da to nebude psovka ili uvrijeda.
Isto tako prema mojim clanovima pogotovo na nasem forumu,necete pisati nikakve uvrijede ili psovke.
Pogotovo prema curama ili prema nekom tko ti moze biti tata ili nesto slicno.

Ja ovdje stajem na ispravnu stranu,znaci koja strana nije pogrijesila.
Jer je nazalost samo su Balkanci izmislili vrijedanje na serverima i Wallhack.
Jer su svi jaki preko igrice i preko XF dok su u stvarnom zivotu Misevi.

Anonimus. vidim da si sakrio svoje ime kao da nebi znali tko si ti i sta.
Ja ako zelim mogu znati sve o tebi gdje zivis i tvoj broj telefona
sve pomocu ip kojeg si ostavio ovdje na forumu.

Ja ne podrzavam ni vrijedanje,kao i napadanje mojih clanova (sa rijecima) ti si ovo,ti si ono....Sve se to moze mirno rijesiti...

Ja nezelim da budem najbolji ili da moj klan bude najbolje....Samo pokusavam nesto napraviti na COD Sceni sto se tice hax i ponasanja....Na nasih nekoliko servera....Jer igra nije vise kao prije 4 godine kad se normalno igralo i kad nije bilo igraca koji su ti Psovali roditelje ili obitelj jer si ga ubio...ili nije bilo toliko Haxora koje ja mrzim kao Pedere.
A danas probada cod samo zbog toga jer svaki 2. igrac Haxa ili Ima ponasanje kao da su ga odgojile zivotinje....

I DA KAZEM JOS NESTO ZBOG OVAKIH SVADA ILI NESPORAZUMA,JA KAO GLAVNI ADMIN KAD TRAZIM WAR ALI BAS NIKAD NETRAZIM PROTIV BALKANACA JER BI SE SVODILO NA OVAKVE SVADE ILI CAK VRIJEDANJE I VARANJA U IGRI....U CIJELOM BALKANU IMAM 6 EKIPA SA KOJIMA MOGU NORMALNO IGRATI DA ZNAM DA NE HAXAJU....I IMAJU NORMALNO PONASANJE,I SA NJIMA IGRAMO SVAKI TJEDAN I SVE BUDE UREDU,...

Toliko od mene...Ja sam svoje rekao i mislim da sam dobro rekao po ovome sta ste vi svi napisali....
Po tome zavrsavamo ovu temu.








*BTCT~Tiger R1
*BTCT~Tiger R1
Admin

Broj postova : 1096
Join date : 16.02.2012
Age : 31
Lokacija : Zagreb

https://btct.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Mony-->Svakako Procitati Empty Re: Mony-->Svakako Procitati

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.