Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pridružite se *BTCT~ na društvenim mrežama

*BTCT~ FACEBOOK
*BTCT~ TWITTER
Login

Zaboravih zaporku

travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» POVRATAK S.K.I.L.L. - Special Force 2
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimepet kol 11, 2023 12:52 pm by ZurRka

» prijava .....
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimečet oľu 01, 2018 8:44 pm by *BTCT~Cego

» Cestitke Cegi!!
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimečet oľu 01, 2018 8:42 pm by *BTCT~Cego

» rust prijava
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimeuto vel 13, 2018 6:04 pm by *BTCT~Marlboro

» Prijava za Klan
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimened sij 28, 2018 10:47 pm by *BTCT~Cego

» Pro player
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimened sij 28, 2018 5:33 pm by ZurRka

» Ugrabite besplatno Amnesia Collection
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimepet sij 26, 2018 6:09 pm by *BTCT~James

» mentalisT. -PRIMLJEN-
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimesub sij 20, 2018 1:25 am by *BTCT~Tiger R1

» zelim se priduzit u clan -PRIMLJEN-
RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) I_icon_minitimesub sij 20, 2018 1:21 am by *BTCT~Tiger R1

Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 38, dana pet vel 02, 2024 5:26 am.

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

4 posters

Go down

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) Empty RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

Postaj  Vale............... uto kol 06, 2013 2:44 pm

Dosli su Blacky i Pwner u nasu sobu na vasem teamspeaku i pozdravili su kad su dosli i to sve i nakon 2-3 minute poceli su...sta losim jezikom....pwner mislim da nije...ali blacky sigurno je...poceo je pricat kako mi je*e sestru, staru...kako smo retardirani kaj igramo LoL (leage of legends) i bilo je jos stvari....onda smo se ja i prijatelj bili diskonektali i vratili se za 10 minutra...i nikoga nije bilo, usli smo u sobu i bili tamo 5-10 min i doso je blacky sam....i onda poceo....sta je pi*ke pobjegli se van, i tako dalje... i naravno bio sam zivcan lalala...i pozvao sam Tihu(Kroxxzee kralja) da mu kaze da ne ulazi u sobu i ne vrijeda...i onda je on poceo opet sa ispadima i tako...neznam sto tocno trebam rec ovjde pa...i da...trazio me adresu(to sam sliko) jer me bio poke i to napiso tamo :] pozdrav svima: Vale........

Vale...............

Broj postova : 2
Join date : 06.08.2013

[Vrh] Go down

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) Empty Re: RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

Postaj  *BTCT~kroxx uto kol 06, 2013 2:48 pm

Tocno tao je bilo ali sto je najgore ja sam bio kada je on pricao sam mojim bratom ( kroxxeom) i njemu je govorio kako su se oni zezali i kada je kroxxe pozvao mujica skroz drugu ej pricu govorio ako on nije psovao ni nista slicno tome Question 
*BTCT~kroxx
*BTCT~kroxx

Broj postova : 110
Join date : 10.07.2013
Age : 26
Lokacija : Vinkovci

https://www.youtube.com/user/TheProtecProduction

[Vrh] Go down

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) Empty Re: RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

Postaj  *BTCT~Tommyy uto kol 06, 2013 8:39 pm

Decki rijesit ce se sve kad dode admin Smile
*BTCT~Tommyy
*BTCT~Tommyy

Broj postova : 76
Join date : 12.07.2013
Age : 94
Lokacija : Dubrovnik

[Vrh] Go down

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) Empty Re: RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

Postaj  *BTCT~Tiger R1 sri kol 07, 2013 4:26 pm

Kao sto sam rekao u temi,koju je otvorio kroxxzee Mr.Blacky je dobio kaznu koju je zasluzio.jer kako se ponasa za svoje godine to je sramota...
Pozdrav R1 Tiger
*BTCT~Tiger R1
*BTCT~Tiger R1
Admin

Broj postova : 1096
Join date : 16.02.2012
Age : 31
Lokacija : Zagreb

https://btct.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja) Empty Re: RE : Vrijedanje (Kritika za blackyja)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.