Pridružite se *BTCT~ na društvenim mrežama

*BTCT~ FACEBOOK
*BTCT~ TWITTER
Login

Zaboravih zaporku

veljača 2018
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Calendar Calendar

Latest topics
» rust prijava
uto vel 13, 2018 6:04 pm by *BTCT~Marlboro

» Prijava za Klan
ned sij 28, 2018 10:47 pm by *BTCT~Cego

» Pro player
ned sij 28, 2018 5:33 pm by ZurRka

» Ugrabite besplatno Amnesia Collection
pet sij 26, 2018 6:09 pm by *BTCT~James

» mentalisT. -PRIMLJEN-
sub sij 20, 2018 1:25 am by *BTCT~Tiger R1

» zelim se priduzit u clan -PRIMLJEN-
sub sij 20, 2018 1:21 am by *BTCT~Tiger R1

» Igrac trazi clan -PRIMLJEN-
sub sij 20, 2018 1:14 am by *BTCT~Tiger R1

» Muzika za opustanje :)
sub pro 30, 2017 10:43 am by *BTCT~Serious?

» Come ON Come ON , Turn The RADIO ON
sub pro 30, 2017 10:35 am by *BTCT~Serious?

Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

[ View the whole list ]

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 23, dana čet vel 14, 2013 11:06 pm.

Kritika za bosanca mimu aka muamera

Go down

Kritika za bosanca mimu aka muamera

Postaj  vrda on ned sij 27, 2013 9:22 pm

Jedan, jedini i glavni razlog leavanja BTCT-a je zbog igraca mimu aka muamera, decko ima 27 godina ( bar tako pise na xfire ) al ima tupav mozak i glup je ko neka stvar, govoreci meni da stalno haxam, meni koji igram ovu igru od 2008 , imam i offline i online iskustva , na cbu sam igramo protiv top teamova , offline 3 puta bio 4. lanu , 1 put 3. itd... da ne prican bezveze , mislin da takvog po meni idiota ne trebate davati rcon jel ne zna sta je hax a sta ne, pretpostavljam da i nije medu top igracima u vasem clanu, ali on ima tu jedinu prednost , a ta prednost je sto je s vama u clanu vec dugo, a ja sam bio nesto manje od tjedan dana, pohvale svim igracima s kojima sam igrao, ja zelin s vama bacit koji put pcw pomoc vam u warovima al kad me zovu cheateron zbog toga sta iman 34 35 killeva na waru sta taj mima nikad nije imao na pubu to je malo retardirano posto nema pojma ko san ja i sta san , on je padobranac od 1000 sati koji misli da igra dobro a nema niti malo mozga , stoga se zahvaljujem igracima : Mujicu prvenstveno jel mi se cini kao dobar lik ali ga jos nisam cuo na tsu posto nema mic vjerojatno... , Mony ,buby , blackeagle, djedu, wabafetu ,SUPERU , tominatoru , bokiju i svim ostalim s kojima sam igrao i Edi koji me zbunjuje sa svojim xfire razgovorima. Trenutno ne igram cb jel sam nazalost banan zbog insultanja , igram sad kup za nekoliko dana i trazio sam neki clan za baciti koji put da se vratim u formu al eto izgleda da je tako moralo biti ...... Mima lijepo ti savjetujem da se ostavis pcw warova , napravis sebi cb account na www.clanbase.ggl.com , pocet igrat i neka te gaze tamo stalno , pa radi timestampse,conflicte,tickete pa ces vidit zapravo na sta lici kad te neko pohaxa

Za sve ostalo dodajte me na xfire:vrda93

P.S. Mima ovo je za tebe , i ispricavam se na verbalni ton i jezik

KLAUNE TUPAVI , BEZ CVARLISTE SERVER TI NIKAD NECE UHVATITI NIKAKVOG CHEATERA , NEMA SMISLA UZEST PBSS , NEMA SMISLA NISTA , WIN7 ULTIMATE IMA CRNE PBSSOVE , AA na 4x ili na 0 NISTA NE VRIJEDI AKO JE 64 BITA, CHEATERE SE NE HVATA PREKO PBSSA!

Hvala i lijepi pozdrav, vrda

vrda

Broj postova : 8

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Kritika za bosanca mimu aka muamera

Postaj  Mim@ on ned sij 27, 2013 9:35 pm

zelje i cestitke su dobro dosle ja se izvinjavam za svoje ponasanje jbg drug bog mi nije dao puno pameti - mozga ali zato imam veliki kurac hihihiihihihhi
Mim@

Broj postova : 136

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  vrda on ned sij 27, 2013 9:40 pm

muamerzlo je napisao/la:zelje i cestitke su dobro dosle ja se izvinjavam za svoje ponasanje jbg drug bog mi nije dao puno pameti - mozga ali zato imam veliki kurac hihihiihihihhi

e moj sinko jel se cujes , imas 27 godina i tu pises da imas veliki kurac ljudima koji su mladi od tebe i vise od 10 godina , premda to preseravanja uvijek nisam tolerirao jel ljudi koji se preseravaju su vecinom lazovi koji dizu svoj ego i preuvelicavaju stvari , if u know what i mean ...... savjetujem ti da se okrenes za 360 i da promijenis stav jel nista neces ucinit sa svojim zivotom igranjem igrica i preseravanjem

vrda

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  *BTCT~Serious? on ned sij 27, 2013 10:47 pm

Hvala Vrda na iskrenosti, i svemu,... o ovome ce se jos pricat i rijesit situacija,... Mim@ samo primereno ponasanje zelim na forumu i ne takva izrazavanja,zbog drugih govorim,a druga je stvar na ts i xf kak se ponasas tamo nije bitno toliko jer se i tolerira previse,... Uzivajte to je od mene za sada
*BTCT~Serious?

Broj postova : 613

Korisnički profil http://www.youtube.com/user/Lusymaja3?feature=mhee

[Vrh] Go down

Postaj  vrda on pon sij 28, 2013 7:36 am

Ako vam on sluzi za regrutacije onda necete daleko Smile , inace bih volio jos koji put bacit war s vama tako da....

vrda

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:D

Postaj  *BTCTj~Buby on pon sij 28, 2013 10:32 am

MALO PRISTOJNOSTI NA FORUMU!!!! VRDA TTI SI JAKO DOBAAAR I KOREKTAN IGRAC ZAO MI JE STO JE TAKO ZAVRSILO ALI AKO NEMA DOKAZA NEMA SE BILO TKO ILI STO TEBE OPTUZITI DA HAXAS OVO JE STVARNO POSTALO NE KOREKTNO!

-Sto se tice nasih igraca i clana!

.::POZDRAVLJA~BUBY
*BTCTj~Buby

Broj postova : 506

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  *BTCT~boki(: on pon sij 28, 2013 1:57 pm

Ja ne znam da li i postoje dokazi da je imao hax. Question Question
*BTCT~boki(:

Broj postova : 50

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  vrda on pon sij 28, 2013 2:26 pm

*BTCT~boki(: je napisao/la:Ja ne znam da li i postoje dokazi da je imao hax. Question Question

nzn , igrali smo matmatu imao sam 20 killeva 2 3 runde prije halfa , napisao je da haxam jel bi svaki put isao na isti spot i ubijao.... nije mi u interesu haxat posto igarm sad ovaj neki cup za svoj clan + lan u zagrebu koji cu mozda ici ako me slucajno ne budu zvali za brod , ja imam tzac account ili ti ga Tomislav Zubcic anti cheat i mogu ga upaliti svaki pcw war pod neki war id i gledaj slobodno mima, pbss nemoze nikakvi hax bustat , ama bas nikakvi ( moze jedino dull i buffalo mozda) i niti jedan drugi , niti crosshair jel se pam moze bugat , i to je 0 , server bez cvarliste ne valja al eto.... kako god oces, glavni razlog odlaska iz clana je igrac mima i niko vise... zajebavat se uvijek mogu al kad igramo war ako se trazi od mene da igram igrat cu mrtav ozbiljan , isto bih zelio napomenuti da sam jucer igrao na public serveru i imao sam score 4 0 i spojio se na rcon i urucio mi kick s razlogom wallhack ..... necu nista govorit i vama pamet punit al njemu nikad nebi dao rcon jel covjek jos ne zna igrati igricu

vrda

Korisnički profil

[Vrh] Go down

..

Postaj  *BTCT~TOMInator on pon sij 28, 2013 6:05 pm

ja isto tvrdim da je Mim@ 100% u krivu u vezi haxanja... Arrow i bez dokaza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*BTCT~TOMInator

Broj postova : 288

Korisnički profil

[Vrh] Go down

..

Postaj  *BTCT~TOMInator on pon sij 28, 2013 6:05 pm

ja isto tvrdim da je Mim@ 100% u krivu u vezi haxanja... Arrow i bez dokaza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Broj postova : 288

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]